Představení společnosti ContechSpolečnost Contech působí na českém trhu již od roku 1996 a v současnosti je leaderem na poli technického managementu společenských a firemních akcí. Divize profesionální obsluhy a pronájmu vybavení v oblasti kongresových služeb vznikla v roce 1998 z dlouholeté spolupráce s 5* hotelovým prostředím. Díky vysokým nárokům zahraničních klientů společnost postupně rozšířila svojí nabídku o komplexnost v celkovém zajištění.

ZÁKLADY NAŠÍ PRÁCE

Motto: ”Profesionalita a kvalita vždy na prvním místě„

Vedení společnosti Contech prosazuje zásadu generování zisku přes spokojenost a dlouhodobou loajalitu zákazníků. Toto je velmi výrazný kontrast na trhu s kongresovými službami, kde je nezřídka k vidění fenomén rychlého zisku formou maximální výtěžnosti obchodního vztahu v krátkodobém horizontu. Díky tomuto přístupu tak od nás získáváte jistotu, že námi dodané služby povedou k vaší maximální spokojenosti.

Společně realizované akce se budou vyznačovat vysokou profesionalitou a bezchybným provedením, které se jistě odrazí na spokojenosti zákazníků, jako je tomu u všech našich obchodních vztahů. Jsme partner, na kterého se můžete za všech okolností spolehnout, což vám umožní soustředit svou sílu a energii na rozvoj vlastního obchodu místo jejich drobení na drobné činnosti, o které by se vám měl postarat spolehlivý partner.

ČLENSTVÍ V PRESTIŽNÍCH ORGANIZACÍCH

Společnost Contech je členem a partnerem profesních organizací:

  • Asociace hotelů a restarací ČR (AHR ČR) – www.ahrcr.cz